Klikanie i ankiety- jak zarobić?

CENTRUM REKLAMY

Centrum reklamy jest polską stroną GPTR należącą do firmy Arial-Media (wcześniej Adnox), która powstała w 2004 roku. Rejestracja i uczestnictwo w programie jest oczywiście w pełni darmowe, choć mamy możliwość zakupu konta premium, które charakteryzuje się dodatkowymi benefitami. Do założenia konta i zarabiania wystarczy ukończone 13 lat, więc zarabiać mogą również nieletni. Co warto wiedzieć o serwisie i czy w ogóle warto się nim zainteresować?

W Centrum Reklamy już za samą rejestrację otrzymujemy jednorazowy bonus w wysokości 1,5 zł. Oczywiście nie jest to duża kwota, ale może stanowić pewną zachętę. Samo zarabianie w serwisie podzielone jest na 4 zakładki:

Skrzynka mailowa – reklamy do klikania, które przychodzą na pocztę, skrzynkę w programie lub jedno i drugie. Wystarczy, że klikniemy w wybrany mail, następnie w niebieski link znajdujący się na dole wybranej wiadomości. Potem pozostaje nam tylko odczekać wymagany czas, a po zakończeniu odliczania możemy przejść do kolejnego maila.
Oglądaj reklamy – sytuacja podobna do powyższej, ale tutaj mamy bannery do klikania.
Płatne zadania – różnego rodzaju zadania zarobkowe.
Program partnerski – zapraszanie kolejnych osób do serwisu za dodatkowe 25% od ich wynagrodzenia. W serwisie jest jeden poziom poleconych.

Centrumreklamy.com
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Wesprzyj nas, wyłączając blokowanie reklam.

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock