Klikanie i ankiety- jak zarobić?

CENTRUM REKLAMY

Centrum reklamy jest polską stroną GPTR należącą do firmy Arial-Media (wcześniej Adnox), która powstała w 2004 roku. Rejestracja i uczestnictwo w programie jest oczywiście w pełni darmowe, choć mamy możliwość zakupu konta premium, które charakteryzuje się dodatkowymi benefitami. Do założenia konta i zarabiania wystarczy ukończone 13 lat, więc zarabiać mogą również nieletni. Co warto wiedzieć o serwisie i czy w ogóle warto się nim zainteresować?

W Centrum Reklamy już za samą rejestrację otrzymujemy jednorazowy bonus w wysokości 1,5 zł. Oczywiście nie jest to duża kwota, ale może stanowić pewną zachętę. Samo zarabianie w serwisie podzielone jest na 4 zakładki:

Skrzynka mailowa – reklamy do klikania, które przychodzą na pocztę, skrzynkę w programie lub jedno i drugie. Wystarczy, że klikniemy w wybrany mail, następnie w niebieski link znajdujący się na dole wybranej wiadomości. Potem pozostaje nam tylko odczekać wymagany czas, a po zakończeniu odliczania możemy przejść do kolejnego maila.
Oglądaj reklamy – sytuacja podobna do powyższej, ale tutaj mamy bannery do klikania.
Płatne zadania – różnego rodzaju zadania zarobkowe.
Program partnerski – zapraszanie kolejnych osób do serwisu za dodatkowe 25% od ich wynagrodzenia. W serwisie jest jeden poziom poleconych.

Centrumreklamy.com