Co to jest StormGain?

StormGain to platforma handlu kryptowalutami dla każdego. Jest to rozwiązanie dla tych, którzy chcą korzystać ze wzrostów lub spadków cen kryptowalut lub prowadzić długoterminowe inwestycje w aktywa kryptograficzne. Dostępna na każdym urządzeniu platforma StormGain umożliwia rozpoczęcie handlu 11 różnymi kontraktami terminowymi na kryptowaluty z mnożnikiem do 500x lub po prostu kupno i hodlowanie kryptowalut.

StormGain oferuje różne rodzaje zleceń i narzędzi handlowych, spersonalizowane sygnały kupna/sprzedaży i najniższe opłaty na rynku – wszystko, czego potrzeba, aby zapewnić sobie najlepsze doświadczenie handlowe.

Wydobywanie BTC w chmurze

StormGain to aplikacja oferująca bezpłatne wydobywanie BTC w chmurze. Monety mogą być następnie wykorzystane do handlu na platformie. StormGain jest również członkiem Blockchain Association of the Financial Commission, która zapewnia wsparcie dla bezpiecznej i całkowicie niezawodnej platformy handlowej.

Wydobywanie w chmurze odbywa się na sprzęcie należącym do StormGain i nie wykorzystuje zasobów urządzenia użytkownika, tj. , procesora urządzenia, baterii, karty graficznej lub innych zasobów sprzętowych. Użytkownicy mogą zarządzać transakcjami i przeglądać je tylko za pośrednictwem aplikacji StormGain do wydobywania w chmurze.

SZCZEGÓŁY NA STRONIE