Co to jest CashlsBack?

Serwis CashIsBack.pl to serwis umożliwiający użytkownikom zarabianie na reklamach wysyłanych do nich na skrzynkę mailową. CashlsBack dzieli się z użytkownikami prowizją jaką dostaje od reklamodawców z wysłanych i klikniętych reklam na adresy mailowe użytkowników zarejestrowanych w serwisie CashIsBack.pl.

Jak można zarabiać w CashIsBack.pl?

Przede wszystkim trzeba się najpierw zarejestrować w serwisie. Link do rejestracji: Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego aktywujesz swoje konto użytkownika i będziesz mógł zacząć zarabiać. Od tej pory będą wysyłane na Twoją skrzynkę email reklamy, a Ty będziesz otrzymywać część pieniędzy od reklamodawcy za kliknięcie w reklamę.

Jakie są stawki za kliknięcie w reklamę?

Bardzo dużo czynników wpływa na cenę reklamy np. wielkość kampanii, rodzaj reklamowanego produktu lub usługi, limity kliknięć. Stawki większości zleconych kampanii oscylują wokół kwoty od 0,05 zł do nawet 3,00 zł za kliknięcie.

Jaka jest mininalna kwota wypłaty i czy są jakieś limity wypłat i zarobków?

Możesz wypłacić zarobione pieniądze jeśli tylko uzbierasz 20 zł. Nie ma żadnych limitów jeśli chodzi o zarobki – im więcej reklam klikniesz tym więcej zarobisz. Nie ma żadnej prowizji za wypłatę środków.