A13 1080P 2MP kamera IP WiFi PTZ bezprzewodowa kamera do monitoringu cctv

Funkcja:

  1. 1080P Night Vision: domowy system kamer bezpieczeństwa może oglądać wideo na żywo do 1080P w dzień iw nocy, z kątem 355° w poziomie i 90° w pionie. Idealny do obszarów takich jak parkingi, garaże, podwórko, podwórko itp.
  2. Dwukierunkowy dźwięk: dzięki domowej kamerze bezpieczeństwa zobacz, kto tam jest i rozmawiaj interaktywnie ze swoimi dziećmi, zwierzętami domowymi, listonoszem lub kimkolwiek, na kim ci zależy, aby nigdy nie przegapić paczki ani nie kazać gościom czekać.
  3. Śledzenie ruchu i alerty: wewnętrzna kamera bezpieczeństwa ma elastyczną funkcję wykrywania ruchu. Po wykryciu ruchu ten zewnętrzny system kamer monitorujących wyśle powiadomienie na Twój smartfon.
  4. Łatwa instalacja: domową kamerę bezpieczeństwa z aplikacją mobilną można zainstalować praktycznie w dowolnym miejscu.
  5. Gwarancja satysfakcji: Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu klientowi najwyższy standard obsługi klienta, aby zapewnić przyjemne zakupy. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Odsłony: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *